Нашому закладу 35 років

Зі святом, рідна школо!

І я не скаржусь на дарунки долі,
Вважаю, що найбільше пощастило тим,
Хто вчивсь і працював у рідній школі,
А, значить, буде вічно молодим!

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі –пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на вечорі зустрічі шкільних друзів, де впізнають вони один одного, незважаючи на сивину, за блиском завжди молодих очей.
Значною подією для мешканців с. Ветеринарне у ці зимові дні стало святкування 35-річного ювілею школи, яке відбулося у п’ятницю 9 лютого. У далекому 1982 році в мальовничому куточку Дергачівщини піднеслася вона над землею. І потекли дзвінким, веселим струмочком до неї перші учні. За ці десятиліття зі стін навчального закладу вийшли сотні вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі.
Привітати Ветеринарний НВК з важливою датою приїхали випускники, ветерани-педагоги, учні, батьки та поважні гості. Із словами привітання звернулася Наталія Давидова начальник управління освіти, культури і туризму Дергачівської РДА. Стіни прикрашали плакати та стіннівки, присвячені ювілею школи,фотокартки випускників школи та моментів з її життя. Всі опинилися в по-домашньому затишній атмосфері, яка ще раз довела, що школа – це рідний дім, а її колектив – одна велика родина.
Урочисте слово на правах господаря свята першим виголосив директор НВК Олег Тютюнник.
«Сердечно вітаю всіх вас, дорогі учні, вчителі, випускники, батьки, шановані ветерани, з ювілеєм нашої школи. У вас дійсно велике свято, яке є важливою подією не лише для сьогоднішніх школярів та педагогів, а й для всієї громади, адже кожен із вас вийшов зі стін нашої школи. Всій шкільній родині хочу побажати міцного здоров’я, мирного неба, великого натхнення, успіхів, а вчителям, аби вони своєю освітянською працею й надалі примножували славу вашої рідної школи».
Щирі привітання гостей перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найталановитіші учні школи, вчителі, випускники.
Учні Козачолопанського НВК, вихованці Козачолопанського сільського будинку культури привітали гостей чудовими музичними виступами.
Особливо хочеться подякувати за підтримку та допомогу голові Козачолопанської селищної ради Задоренку Вячеславу Валентиновичу, голові сільського фермерського господарства «Промінь» Небоженко Володимиру Анатолієвичу, відділам прикордонної служби «Дергачі», «Козача Лопань».
Сьогодні в школи іменини
Ми йдем до неї на гостини
І скільки б літ їй не було
Стоїть окрасою на все село

Вона як мати героїня
Що не одне вже покоління
З своїх обіймів випускає
Дітей яких завжди чекає

Стоїть з відкритими дверима
І виглядає вікнами очима
Біжать стежини від порога
Кому яка лежить дорога

Ще не пустує це гніздечко
І золоте в нім котиться яєчко
Та пам'ятає всіх своїх дітей
Які вже виросли й живуть серед людей…

Кiлькiсть переглядiв: 29