Замовлення підручників на 2018-2019 н.р

/Files/images/2017/SWScan00004-1.png

/Files/images/2017/SWScan00005-1.png

/Files/images/2017/SWScan00006-1.png

/Files/images/2017/Витяг з протоколу Ветеринарний НВК 1.jpg

/Files/images/2017/витяг з протоколу Ветеринарний НВК 2.jpg

/Files/images/pedagogichnuy_kolektiv/Приходченко П.П..JPG

Бібліотекар – Приходченко Тетяна Петрівна

Творче кредо: Розвивати інтерес учнів до знань, відродження духовності, традицій українського народу, шанобливо ставитись до книги, черпати із книги, як із найчистішого джерела, знання і почуття любові до своєї Вітчизни, до свого народу.

/Files/images/bbloteka/Т.П.Приходченко.jpg

/Files/images/bbloteka/Т.П.Приходченкол.jpg

Головне завдання нашої шкільної бібліотеки– виховати розумну, інтелектуально – розвинену та досвідчену особистість для нашого суспільства.

У всьому світі шкільні бібліотеки дуже різні: одні- передові, інші тільки починають формуватися. Шкільні бібліотеки можуть виглядати по-різному, алевони мають на меті одне- допомогти дітям розвиватися, підготувати їх до дорослого життя.

Важлива проблема сьогодення- змінити ставленнясуспільства до професії бібліотекаря, а ще важливіше- до пофесії шкільного бібліотекаря, оскільки шкільна бібліотека однією з перших бібліотек у житті дитини.

Сьогодні дедалі більшебібліотек трансформуються;звичні для нас друковані видання переводять у електронний формат; змінюються функції самих бібліотек. Це вже непросто місце для читання, а і простір, де можна разом навчатися, спілкуватися, дружити. Сучасна шкільна бібліотека- це розумна бібліотека, де учніможутьзнайти не тільки джерела інформації, а й отримати професійну допомогу. Це місце, де вони з користю можуть провести час і залучтися до культурного та суспільного життя школи.

Інтернет є важливим джерелом отримання інформації в сучасних умовах. Але варто пам`ятати, що саме книга спріяє формуванню логічного образного мислення. У процесі читання дитина уявляє той чи інший персонаж, формує власний погляд і ставлення до головних героїв і книги взагалі.Інтернет ще не ставьь культурним майданчиком, тому ми рекомендуємо батькам, щоб їхні діти 6-12 років читали здрукованого носія, аби розвивати образне мисленя.

/Files/images/SAM_6157.JPG

Робота з юними читачами.


Роль і місце інформаційного центру бібліотеки у навчально-виховному процесі навчального закладу

Фестиваль освітніх кольорів

Бібліотечний фонд

/Files/images/library.png

Кiлькiсть переглядiв: 174