Школа… Згадка про неї навіює добрі спомини. Тепліє душа від них, знову поринаєш у світ дитинства, відчуваєш, навіть у зрілі літа, запаси юності.
Таким є комунальний заклад "Ветеринарний лыцей" Дергачівської районної ради Харківської області, який знаходиться в одному з мальовничих куточків Дергачівщини.


Ось наша школа зараз. Вона майже не змінилася зовні, але в середині вона змінюється постійно. У школі особлива аура. Вражають прозорість, чистота, налаштованість на добро. Те ж саме і в кожній класній кімнаті, чудовій, затишній їдальні.
У школі навчаються 92 учня, з них: у 1 класі – 12 учнів, в 11 класі – 5 учнів.
Навчання в школі здійснюється українською мовою. Профіль навчання – універсальний. В закладі функціонує дошкільний підрозділ, в якому виховується 30 дошкільнят.


Сьогодні в школі працює злагоджений творчий колектив. Серед 19 вчителів школи немає жодного, хто опинився на освітянській ниві випадково, не за покликанням. Це – справжні знавці дитячої душі, люди великого серці, з них: 2 вчителя вищої категорії, 4 спеціалісти І категорії, 6 спеціаліст ІІ категорії, 7 спеціалістів. Один вчитель має звання «Вчитель-методист». Мають стаж педагогічної роботи: до 3 років -6, 3-10 років – 7, 10-20 років – 5, більше 20 років 1 вчитель.
В школі створюються умови для самореалізації кожного учня, для всебічного розвитку вихованців, їх розумового, морального, духовного та фізичного світу. Цьому сприяють заходи, які проводяться в ній і поза нею. Організовано викладання факультативних занять та спецкурсів: спецкурс «Етика: духовні засади»(5-6 класи), факультатив «Культура мовлення» (8 клас), спецкурс «Харківщинознавство» (8-9 класи).


До послуг учнів 11 класних кімнат,кабінет інформатики, укомплектований сучасними комп’ютерами, бібліотека, актова зала, їдальня, спортивний зал, спортивний майданчик, футбольне поле.
Навчально-виховна робота спрямована на виявлення та розвиток таланту кожної дитини.
Учні є активними учасниками і переможцями районних та обласних конкурсів, спортивних змагань.
У школі створений краєзнавчий куточок «Українська світлиця», який постійно поповнюється експонатами.
Школа є своєрідним культурним центром у мікрорайоні. Мешканці села із задоволенням відвідують загальношкільні заходи, які спільно проводять вчителі, діти, батьки.

Кiлькiсть переглядiв: 98