ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ЗАКЛАДУ ВИПУСКНИКАМ - 2016

Дорогі випускники– 2016року!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує не тільки завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань, але й – прощання з рідною школою і початок дороги у нове, доросле й самостійне життя.

Малиновий передзвін останнього шкільного дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, залишаються позаду шкільні роки – найбільш щаслива і безтурботна пора життя, сповнена мрій, сміливих планів. А попереду – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться роботи важливий вибір, відстоювати власні думки, відповідати за прийняті рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє майбутнє. Нехай широкою і світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, гідними вчинками, мудрими рішеннями і особистими перемогами! Впевненості у власних силах, правильного вибору, мудрих наставників, вірних друзів, здійснення всіх мрій і задумів!

Ніколи не забувайте рідну школу, своїх вчителів-наставників, які вкладали в вас і душу, і серце, і знання, своєю невтомною працею і любов’ю допомагали пізнавати світ, любити життя і бути просто людьми. Цінуйте любов і підтримку своїх батьків, не зрікайтесь роду свого. Будьте гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України!

Добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру, Божого благословення, опіки від Матері Божої і здійснення усіх ваших мрій!

Директор Ветеринарного НВК «ЗШ – ДЗ»

Хуторна Зоя Михайлівна

Кiлькiсть переглядiв: 46