День знань у Ветеринарному НВК

Ось і закінчилось ще одне сповнене веселощів і радості літо. І, якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє та високе. І лише замріяні осінні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря… Такими теплими словами розпочалось свято Першого дзвоника у Ветеринарному НВК. Шановних учителів, батьків та гостей учні привітали з початком нового навчального року. Перше вересня – це свято віри в світле майбутнє, бо зерном знань живе Україна. А зерна ці проростають в стінах школи і будуть міцним фундаментом для нашого майбутнього. Почесним званням «першокласник» відсьогодні стали називатись 11 учнів Ветеринарного НВК.

На святі були присутні гості: Аксьонова Наталія Вікторівна - бухгалтер Відділу освіти Дергачівської РДА, Вакуленко Лариса Михайлівна – секретар Козачолопанської селищної ради, Небоженко Олена Євгеніївна – представник С(Ф)Г «Промінь».

Для учнів початкової школи та дошкільнят від голови Дергачівської райдержадміністрації О.О. Політухи подаровані конструктори «ЛЕГО».

Першокласники раділи подарованим різнокольоровим портфеликам із канцелярським приладдям від народного депутата України В.М. Кацуби.

Голова Козачолопанської селищної ради подарував принтер.

Кiлькiсть переглядiв: 28