Олімпійський урок

Інформація про позакласний захід для учнів усіх класів за темою «Зірки спорту викликають нас на старти. Підтримаємо своїх кумирів!»

З метою популяризації олімпійського руху в регіоні та подальшого розвитку фізичної культури і спорту, масового залучення молоді до здорового способу життя в закладі 07.02.2014 року було проводено олімпійський урок (позакласний захід) «Зірки спорту викликають на старти. Підтримуємо своїх кумирів!».

У початкових класах проведено урок разом з батьками як свято фізичної культури та спорту. У процесі заходу присутнім нагадали про користь ранкової гігієнічної гімнастики, загартування, місце рухової активності в режимі дня, дітей ознайомлено з олімпійською символікою.

В основній школі проведено урок у формі конкурсу віршів на спортивну тематику. Як елемент уроку для учнів 5-7 було ознайомлення учнів з міфами та легендами про виникнення Олімпійських ігор, ознайомлення з олімпійською символікою та ритуалами.

У межах олімпійського уроку для учнів старшої школи було проведено вікторину, питання якої охоплювали історію олімпійського руху, пропагували досягнення українських спортсменів.

/Files/images/1аві23.jpg /Files/images/2іва34.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 42