Повернутися до звичайного режиму

З метою виховання у молоді глибоких національно-патріотичних переконань, формування високих моральних якостей, виховання нового покоління України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних цінностей 4 травня 2017 року на базі Ветеринарного навально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області було проведено I (районний)етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

/Files/images/2017/18221838_1306065566138579_6477821966993783772_n.jpg

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи,

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно, Моя Батьківщино!

Такими теплими та патріотичними словами розпочалось урочисте відкриття I (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

/Files/images/2017/DSC_4585.JPG

На заході були присутні гості:

Колесникова О.В. - начальник відділу освіти Дергачівської РДА

Задоренко В.В. – голова Козачолопанської селищної ради

Небоженко О.Є. представник С(Ф)Г «Промінь»

Тріщенко В. М. - військовий комісар Дергачівського районного військового комісаріату

Кревьонок О. А. - заступник начальника відділу прикордонної служби Дергачі типу "С" по роботі з особовим складом, майор;

Сініло І.М. – т.в.о. начальника відділу прикордонної служби «Козача Лопань», капітан ;

Густілін С. В., голова Дергачівської районної спілки «Ветеранів АТО»;

Гаврюшенко О.В. командир взводу вогневої підтримки батальйону «Айдар», сержант;

Святенко Р.О. командир відділення 92 ОМБР, сержант;

Денісов О.Г. начальник відділу спеціальної підготовки ГФ «Східна варта», полковник;

Дьомін Ю.В. замком ГФ «Східна варта»;

Гайденко С.М. командир підрозділу ГФ «Східна варта», полковник;

Науменко В.О. – отаман Козачолопанського козачого полку;

Скрипка К.С. – головний спеціаліст відділу освіти Дергачівської РДА,

Волкова О.М. – методист районного методичного кабінету відділу освіти Дергачівської РДА, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району та інші.

/Files/images/2017/DSC_4540.JPG

/Files/images/2017/DSC_4541.JPG

З особливим трепетом шикувались козацькі рої дев’ятнадцятьох навчальних закладів Дергачівського району, майоріли козацькі корогви, виблискували на сонці емблеми гри «Сокіл» («Джура»). Надзвичайну цікавість та вагу викликав впоряд з стройової підготовки та козацької пісні.

Після цього учасники змагань розійшлися по етапах гри. Серед роїв спостерігалась запекла боротьба за першість. Змагання відбулося згідно положення про проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організаторами заходу було витримано всі вимоги до проведення гри. А потім смачний козацький куліш, зварений отаманом козацького загону селища Козача Лопань Науменком Володимиром Олександровичем.

/Files/images/2017/DSC_4539.JPG

Швидко промайнула конкурсна програма, настав час підводити підсумки.Вишикувані рої завмерли, поважно чекаючи слова суддів, готові до вручення нагород гості. І ось довгоочікувана мить. Колесникова Оксана Володимирівна підводить підсумок: гра вдалася, кожен рій був особливий. Звичайно, поруч з успіхами бачимо й недоліки. Та, головне, молоде козаче покоління Дергачівщини заявило про те, що вони є гідними нащадками великих прадідів – козаків. Були відзначені за окремі успіхи рої шкіл, які вибороли першість на певних етапах гри.

Непідкупне журі визначило переможця, ним став рій «Солоницівські вітри» Солоницівської гімназії № 3. На урочистому закритті I (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)начальник відділу освіти Дергачівської РДА Колесникова Оксана Володимирівна привітала переможців та вручила булаву, яка стала перехідним трофеєм у грі «Сокіл» («Джура») і була віддана на зберігання переможцям, учням Солоницівської гімназії №3.Закінчилось свято вітальними виступами козацького полку смт. Козача Лопань, танцювальної групи Ветеринарного НВК та піснею у виконанні Борщ Дарина з побажаннями миру на Землі.

Відділ освіти Дергачівсько РДА на чолі з Колесниковою Оксаною Володимирівною, колектив Ветеринарного НВК щиро вдячні голові Козачолопанської селищної ради Задоренку В’ячеславу Валентиновичу за теплу зустріч на землі Козачолопанської селищної ради, допомогу в організації, проведенні свята, за смачну кашу. Вдячні депутату Дергачівської районної ради, голові селянського (фермерського) господарства «Промінь» Небоженку Володимиру Анатолійовичу за допомогу в організації заходу, за теплий прийом гостей, учителів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів району. Дякуємо Вам, В’ячеславе Валентиновичу та Володимире Анатолійовичу.

Також вдячні представникам прикордонної служби Дергачі типу "С", прикордонникам ВПС "Козача Лопань", Східному регіональному управлінню Харківського прикордонного загону відділу прикордонної служби Дергачі за тісну багаторічну співпрацю, допомогу та активну участь у проведенні I (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Не залишились осторонь і ГФ «Східна варта», Дергачівська районна спілка «Ветеранів АТО» та бійці батальйону «Айдар». Дякуємо всім за допомогу!

Кiлькiсть переглядiв: 184