Соціальний проект «Бумеранг добра» в рамках Міжнародного УКРАЇНО-НІМЕЦЬКОГО ПРОЕКТУ «Соціально-мобільна робота з молоддю ISMO». Мобільна група «МИ – майбутнє України»

У рамках Міжнародного проекту «Соціальна мобільна робота з молоддю ІSMО» в Дергачівському районі з 2015 року почав діяти соціальний проект «Бумеранг добра».

Соціальний міні - проект «МИ – майбутнє України»

Учасники проекту: група учнів школи пільгового контингенту

Керівник проекту: Жигалова Наталія Олександрівна - заступник директора з навчально - виховної роботи Ветеринарного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад»

Опис проекту

Назва проекту:“ МИ – майбутнє України"

Наш логотип

/Files/images/pochatkova_shkola/фото.jpg

Мета проекту:

активізувати у нетрадиційній формі громадянську позицію підростаючого покоління ; сприяти гартуванню українського національного характеру ; прищеплювати учням почуття толерантності; виховувати громадянсько – патріотичне ставлення до нашої держави ; виявляти шляхи самовираження та становлення особистості.

Завдання проекту:

опрацювати різні джерела інформації, щодо роботи з молоддю пільгового контингенту, зокрема роботу соціального проекту ISMO; спланувати роботу мобільної групи на рік; залучити групу учнів пільгового контингенту до активної участі в роботі мобільної групи ; залучити позашкільні громадські організації та установи , соціальні служби, правоохоронні органи та місцеві органи влади до роботи мобільної групи. В рамках роботи мобільної групи, учні пільгового контингенту Ветеринарного НВК були задіяні до шкільних гуртків, позакласних заходів та різноманітних екскурсій.

Звіт про роботу мобільної групи у Ветеринарному НВК в рамках соціального проекту "Бумеранг добра"
Кiлькiсть переглядiв: 123