1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Всесвітній день боротьби зі СНІДом став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Він був заснований в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і ​​вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. У 1996 році почала діяти Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу.

”Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекцію. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я і здоров’я інших і допомогти тим, хто живе з ВІЛ .

Україна продовжує займати одне з провідних місць за темпами зростання епідемії ВІЛ/СНІД.Проблеми ВІЛ/СНІДу є не тільки медичними, а головним чином соціальними і духовними.

Саме тому 1 грудня відбулась загальношкільна виховна година для учнів 5-11 класів. В ході заходу були проведені тренінги на тему профілактики ВІЛ та СНІДу. Був продемонстрований відеофільм.

/Files/images/den_pratsvnika_slskogo_gospodarstva/IMG_20151201_133545.jpg

Вихованці закладу підготували до цього заходу стіннівки. Також активом школи, в коридорі закладу, був організований куточок інформації.

/Files/images/den_pratsvnika_slskogo_gospodarstva/IMG_20151201_133937.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 42